• Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022 !!!!

Szanowni Rodzice,

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 5 im. Jana Pawła II w Stargardzie

zawiadamia,
        że w dniach od  08 do 23 marca 2021r.

odbywać się będą  zapisy do klas pierwszych dzieci   z rocznika  2014

Kontakt: Tel.91 577 13 01,

e-mail- sekretariat@sp5.stargard.edu.pl

Szanowni Rodzice dzieci z rocznika 2015

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 5 im. Jana Pawła II  w Stargardzie zawiadamia, że od 01.03.2021r. przyjmujemy karty zgłoszeń do oddziałów przedszkolnych znajdujących się w naszej szkole na rok szkolny 2021/2022

Aleja Dębowa, Aleja Słowicza, Aleja Spacerowa, Generała Władysława Andersa, Basztowa, Bolesława Chrobrego, Bydgoska, Marii Skłodowskiej-Curie, Garncarska, Gdańska, Gdyńska, Graniczna, Grodzka, Grudziądzka, Grunwaldzka, Jesionowa, Kasztelańska, Kazimierza Wielkiego, Jana Kilińskiego, Klasztorna, Klonowa, Kramarska, Krzywa, Kuśnierzy, Łąkowa, Marynarska, Morska, Na Grobli, Zofii Nałkowskiej, Ochronna, Okrężna, Władysława Orkana, Portowa, Prządki, Robotnicza, Rolnicza, Rynek Staromiejski, Rzemieślnicza, Gen. Władysława Sikorskiego, Spichrzowa, Widokowa, Wita Stwosza, Szewska, Szosa Maszewska, Juliana Tuwima, Warowna, Wiśniowa, Włosiennicza, Stanisława Wyspiańskiego, Źródlana.

POBIERZ:

karta-zgloszenia-do-klasy-pierwszej.doc