• "Kajtki" gościły turystów

17 lutego odbył się rajd „Tajemniczy Stargard".

Rajd wiódł Szlakiem Gryfików, których jest 16. Uczestnicy rajdu dotarli także do stargardzkiej kolegiaty. Tym razem to Szkoła Podstawowa nr 5 była gospodarzem rajdu. Wszystkich ugościliśmy ciastem, słodyczami, grochówką, herbatą i kawą.Gości przywitał dyrektor szkoły Włodzimierz Owczarek i opiekunki rajdu oraz panie Danusia, Ania i pan Bogdan. Bardzo dziękujemy rodzicom, którzy wspierali nas w organizacji rajdu i przygotowali pyszne jedzenie.

• NABÓR DO KLASY 1 - SPORTOWEJ!!!

Szanowni Rodzice rocznika 2017!!

Szkoła Podstawowa nr 5 ogłasza nabór do pierwszej klasy sportowej o profilu siatkówka dziewcząt oraz zapasy dziewcząt i chłopców.🏐🤼W ofercie klasy sportowej jest 10 godzin zajęć sportowych, w tym 5 godzin specjalistycznych zajęć z trenerem,  2 godziny zajęć na basenie oraz 3 godziny zajęć sportowych z wychowawcą. Zajęcia sportowe są uwzględnione  w planie lekcyjnym, dzięki czemu dzieci mają wolne popołudnia na rozwijanie dodatkowych pasji.

Zapraszamy wszystkie dzieci z rocznika  2017 ze Stargardu i okolic miasta.🙂