• Rekrutacja 2023/2024

Rekrutacja 2021/2022 |

Szanowni Rodzice,

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 5 im. Jana Pawła II

w Stargardzie zawiadamia, że rozpoczęły się  zapisy  do klas pierwszych dzieci z rocznika  2016,

które będą trwały do 24 marca 2023 r.

Kontakt: Tel.91 577 13 01,

e-mail- sekretariat@sp5stargard.pl

Jeśli Państwa dziecko będzie realizowało obowiązek szkolny

w innej placówce, prosimy o informację.

Sprawę proszę potraktować jako pilną.

Dziękujemy.

Karty zgłoszeń można pobrać ze strony internetowej  www.sp5stargard.edupage.org lub w sekretariacie szkoły.

Rekrutacja 2021/2022 |

Szanowni Rodzice dzieci z rocznika 2017

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 5 im. Jana Pawła II

w Stargardzie zawiadamia, że do 24.03.2023r. przyjmujemy karty zgłoszeń do oddziałów przedszkolnych znajdujących się

w naszej szkole na rok szkolny 2023/2024

Park 3 Maja, Park Bolesława Chrobrego, Park Jagielloński, Park Piastowski, Park Popiela, Park Zamkowy, Rondo Zawiszy Czarnego, Aleja Dębowa, Aleja Słowicza, Aleja Spacerowa, Anny Jagiellonki, Basztowa, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Brzoskwiniowa, Bydgoska, Czereśniowa, Dąbrówki, Garncarska, Gdańska, Gdyńska, Gen. Władysława Sikorskiego, Generała Władysława Andersa, Graniczna, Grodzka, Grudziądzka, Grunwaldzka, Hetmana Stefana Czarnieckiego od nr 1 do nr 15, Jabłoniowa, Jagiellońska, Jana Kilińskiego, Jesionowa, Juliana Tuwima, Kasztelańska, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kazimierza Wielkiego, Kępa, Klasztorna, Klonowa, Kramarska, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Krzywa, Kuśnierzy, Łąkowa, Marii Skłodowskiej-Curie, Mariacka, Mieszka I, Marynarska, Morelowa, Morska, Na Grobli, Nowowiejska, Obwodnica Staromiejska, Ochronna, Okrężna, Parkowa, Piwna, Płatnerzy, Pocztowa, Portowa, Prządki, Robotnicza, Rolnicza, Rynek Staromiejski, Rzemieślnicza, Skarbowa, Skwer Ojca Świętego Jana Pawła II, Spichrzowa, Stanisława Wyspiańskiego, Strażnicza, Sukiennicza, Świętego Jana Chrzciciela, Szewska, Szosa Maszewska, Warowna, Widokowa, Wiejska, Wiśniowa, Wita Stwosza, Władysława Łokietka, Władysława Orkana, Włosiennicza, Złotników, Zofii Nałkowskiej, Źródlana, Żeglarska.